Meer over Myrthe de Vries

Titel

Master of Laws

Talen

Nederlands, Engels

Beëdigingsdatum

1 apr 2022

Arrondissement

Rotterdam

Geschillencommissie

Ja

Zakelijk of particulier

Zakelijk, Particulier

Gratis kennismaken

Ja

img

“$quote”

Kosten

Uurtarief

€ 260,00 ex.

Kantoorkosten

6%

Reiskosten

Overige kosten

Vaste prijs mogelijk?

Nee

Gefinancierde rechtsbijstand?

Ja

Werkervaring

Lexys Advocaten

apr 2023 tot heden

Opleiding

Beschrijving

Mag ik mij even voorstellen?
Mijn naam is Myrthe de Vries. In 2021 heb ik de master Civiel Recht aan de Universiteit Leiden afgerond. Gedurende mijn studie heb ik bij diverse advocatenkantoren ervaring opgedaan, waaronder in Willemstad (Curaçao). Na mijn studie ben ik gestart bij een middelgroot advocatenkantoor in Rotterdam en ben ik in april 2022 beëdigd tot advocaat. Sinds april 2023 maak ik deel uit van het team van Lexys Advocaten.

Wat onderscheidt u als advocaat?
Mijn kracht ligt in het combineren van juridische kennis met praktische oplossingen. Ik ben gespecialiseerd in vastgoedrecht, procesrecht en intellectueel eigendom, en richt mij op het bieden van duidelijke en werkbare adviezen. Mijn aanpak is persoonlijk en resultaatgericht, waarbij ik altijd het belang van de cliënt centraal stel.

Wat is mijn motivatie om advocaat te worden?
Het recht biedt structuur en duidelijkheid, maar roept ook vaak vragen op. Het geeft mij voldoening om cliënten in die situaties bij te staan: problemen vertalen naar oplossingen, onzekerheid wegnemen en perspectief bieden. De rol van advocaat stelt mij in staat om met mijn kennis en inzet echt verschil te maken voor cliënten.

Lexys Advocaten

Adres

Haringvliet 88, 3011 TG, Rotterdam

Bezoekadres

Haringvliet 88
3011 TG Rotterdam

Postadres

4505
3006 AM Rotterdam

Openingstijden

Maandag

09:00 - 17:30

Dinsdag

09:00 - 17:30

Woensdag

09:00 - 17:30

Donderdag

09:00 - 17:30

Vrijdag

09:00 - 17:30

Zaterdag

Gesloten

Zondag

Gesloten