Beschrijving van advocaat Robert van Ewijk:
Mag ik me even voorstellen?
Mijn naam is Robert van Ewijk, advocaat en oprichter van Lexys Advocaten in Rotterdam. Ik houd mij bezig met uiteenlopende civielrechtelijke kwesties, waaronder vastgoed, ondernemingsrecht, contracten en procesrecht. Mijn focus ligt vooral bij het vastgoedrecht. Daarbij heb ik een bijzondere interesse voor VvE-recht. Cliënten kunnen bij mij rekenen op deskundigheid, duidelijke communicatie en een aanpak die altijd gericht is op resultaat.
Wat onderscheidt mij als advocaat?
Ik combineer diepgaande juridische kennis met praktische oplossingen. Cliënten krijgen bij mij geen ingewikkelde verhalen, maar helder advies waar zij direct mee verder kunnen. Daarbij ben ik zorgvuldig, betrokken en vasthoudend. Ik kijk niet alleen naar de juridische details, maar ook naar de belangen achter het geschil, zodat ik altijd het beste resultaat kan nastreven.
Wat is mijn motivatie om advocaat te worden?
Het recht geeft structuur en duidelijkheid, maar roept ook vaak vragen en geschillen op. Het geeft mij voldoening om cliënten juist in die situaties bij te staan: problemen vertalen naar oplossingen, onzekerheid wegnemen en perspectief bieden. De rol van advocaat stelt mij in staat om met mijn kennis en inzet echt verschil te maken voor mijn cliënten.